info@engturizm.com

Hakkımızda

2020 yılı Ocak ayında bir fırsat sitesi olarak kurulan engturizm.com, A grubu seyahat acentası belgesini aldıktan sonra sadece seyahat ve turizm alanlarına odaklı bir online seyahat platformu haline gelmiştir.

Seyahat ile ilgili sayısız fırsatı bünyesinde barındıran Eng Turizm, elde ettiği deneyim ve uzman kadrosuyla tatil ve seyahat fırsatlarının en önde gelen ismi olmuştur.

engturizm.com  üzerinde Dünya’ nın ve Türkiye'nin pek çok yerine gerçekleştirilen unutulmaz tatil seçeneklerini indirimli olarak bulabilirsiniz.

engturizm.com tatil ihtiyaçlarınızı bir bütün olarak karşılayan;

·         Yurtiçi turlar

·         Kültür turları

·         Gemi turları

·         Vize danışmanlığı

·         Profesyonel seyahat danışmanlığı

·         Mavi Yolculuk

·         Kış Turizmi

gibi hizmetler cazip fiyatlarla, avantajlı ödeme koşullarıyla ve her zaman sizin yanınızda olan müşteri hizmetleri ekibimizin desteği ile beğeninize sunulmaktadır.

Misyonumuz

En kaliteli ve cazip seyahat fırsatlarını kullanıcılarımıza en uygun fiyat ve koşullar ile sunmak.

Vizyonumuz

Türkiye'nin lider online seyahat platformu olmak.

Değerlerimiz

ENG TURİZM , üyeleri ve çalıştığı hizmet sağlayıcı işletmeler ile her zaman kazan-kazan prensiplerine bağlı olarak, açık ve şeffaf bir ilişki içindedir.

ENG  Güvencesi

%100 Güvenlik
engturizm.com üyelik bilgileriniz kesinlikle 3. partiler ile paylaşılmaz ve endüstri standardı güvenlik tedbirleri ile korunmaktadır. engturizm.com kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerde, kredi kartı bilgileriniz SSL ile şifrelenerek, güvenli bir şekilde bankalara aktarılmakta ve engturizm.com  sunucularında kesinlikle tutulmamaktadır.

%100 Kalite
engturizm.com’ da  sunulan ürün ve hizmetler ENG Turizm yetkilileri tarafından kontrol edilerek, kalite standartlarına uygun olmalarına özen gösterilmektedir.

%100 Destek
ENG  Müşteri Hizmetleri yetkilileri her türlü sorunuz için daima yanınızdadır. Hafta içi 09:00 - 18:30 saatleri arasında telefon desteği, haftanın her günü e-posta desteği sağlanmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti
ENG  sunulan ürün ve hizmetlerden tüm kullanıcıların en üst seviyede memnun kalması ve unutulmaz deneyimler yaşaması için çaba sarf etmektedir.

 

İletişim

ENG TURİZM Hizmetleri LTD. Ş.T.İ.
Armutalan Mahallesi , 101 Sokak, No : 1

Marmaris / MUĞLA

ENG TURİZM, TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentasıdır. Belge No: A-791101

 

WhatsApp