info@engturizm.com

Marmaris Go Karting

Tur Türü

Kara Turları

Grup boyutu

120 kişiler

Lokasyon

MARMARIS

Genel Bakış

Marmaris Gokart

Marmaris te Adrenalin Değişmez Adresi Marmaris Gokart Turunu Marmaris Merkezde ve Değirmenyanı Bölgesinde Yapabilirsiniz. açık hava kart devreleri işletme tecrübesine sahip, Marmaris merkezli bir şirkettir.
Ünlü Marmaris karting Pisti, Marmaris'in en ünlüsüdür ve hem yarış takımları hem de profesyonel sürücüler arasında uluslararası bir üne sahiptir. Artık siz de bu inanılmaz pistleri kullanabilir ve yalnızca GERÇEK yarış Devrelerinde bölgelerde profesyonel motor sporlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Marmaris'i Ziyarete gelen turistlerin en çok ilgisini çeken günlük aktivite turu Go Kart için Eng Turizm ile Doğru Adrestesiniz.

Marmaris'e Gelen Eğlenceli ve sıra dışı bir deneyim arayan Go Kart ziyaretçileri, Hisarönün'deki bu go-kart turunu kaçırmamalıdır. Kalabalıktan daha da fazla öne

çıkmanızı sağlamak için sürüşünüz için bir çizgi film kostümü giyebilirsiniz. Bu, manzaraların tadını çıkarırken ve asla unutamayacağınız anılar yaratırken arkadaşlarınızla eğlenmenin ideal bir yoludur. Daha kısa (bir saat) ve daha uzun

(iki saat) rotalar mevcuttur. Bu, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen özel bir turdur. Bir rehberle meşgul Marmaris'de güvenli bir şekilde go-kart sürün.
Turunuzun fotoğrafları daha sonra ücretsiz olarak kullanılabilir

Özel yapım bir go-karttan şehrin esintisini hissederek şehirde bir gün geçirin.
Bu tur sizi Go Kart merkezine, yani Hisarönü ve Değirmenyanı bölgelerine götürür ve Marmaris'i benzersiz bir şekilde deneyimlemenizi sağlar.

Marmaris Go Kart turu denilince akle gelen ilk firma ENG TURİZM olarak sizlere hizmet vermekten
büyük gurur duyarız. Eng turizm firmamızdan Go Kart turu için iletişim adreslerimizden mutlaka önceden rezervasyon sağlayınız.

Temalar

Macera
Eğlence
Aile ve Çocuklar

Tur Süresi

Günübirlik

Tur Konumu

Eng Turizm Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

13%
622 ₺ 539 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

başlayan fiyatlar
622 ₺ 539 ₺
WhatsApp