info@engturizm.com

Marmaris Dalış Turu

Süre

8 Saat

Tur Türü

Deniz Turları

Grup boyutu

120 kişiler

Lokasyon

MARMARIS

Genel Bakış

Marmaris Dalış 


Ege ve Akdeniz'in Marmaris ve İçmeler çevresindeki suları, genellikle ülkedeki en iyi tüplü dalış noktalarından biri olarak kabul edilir. Bu bölgenin etrafındaki sualtı görünürlüğü genellikle 40 metre veya daha fazlasına ulaşır ve ileri düzey Dalgıçlar için dış resifler boyunca muhteşem duvar dalışları vardır. Daha derin sularda büyük Orfoz, Müren Balığı, Ahtapot, Istakozlar büyük pelajik av balıklarıyla yan yana yüzerler. ton balığı, jacks, congers, kerevit, büyük barracuda sürüleri… Bölgede bazen yunuslar gibi büyük deniz kaplumbağaları ve vatozlar da ortaya çıkıyor.
Meraklı mürenler, kumlu vadilerde saklandıkları yerden dışarı bakarlar. Daha sığ derinliklerde çok sayıda küçük resif balığı, parlak renkli yıldız balığı ve yumuşakçalar oynuyor, hepsi de güzel mercanların ve süngerlerin canlı çevrelerinde evlerinde. Bölgedeki seçkin dalış alanlarının çoğu, ana sahili çevreleyen erişilmez adacıklar arasında yer almaktadır ve bunlara ulaşmanın en iyi yolu bir dalış teknesidir.
Şimdi Marmaris sahil şeridinde tüplü dalışı deneme şansınız! Akdeniz'in en temiz sularının derinliklerini keşfedin, tamamı lisanslı ve deneyimli profesyonel dalış eğitmenleri (BSAC, CMAS, PADI, DIWA, SSI, IDC kursları) ile sizi derin denizlerin büyüsüne götürecek Marmaris'te tüplü dalış turlarına katılın. mevcut). Ege ve Akdeniz'in berrak suları, sıcak ve sakin denizleri ile her türlü deniz yaşamını kendine çeker ve bu bölgeyi hem yeni sertifikalı dalgıçlar hem de farklı bir şeyler arayan daha deneyimli dalgıçlar için ideal kılar.
Bir günlük Tüplü Dalış günü, yeni başlayanlar için tasarlanmıştır ve herkese açıktır! Eğlenceli ve kolay bir yaklaşım, bunu unutulmaz bir gün haline getiriyor ve aslında bu gün birçokları için tatillerinin en iyisi! Marmaris tatilinizde aşağıda yer alan profesyonel dalış okulları ile dalış yapmayı seçin.
Büyük heyecanın tadını çıkarın ve denizaltının heyecan verici dünyasıyla tanışın. 2 dalış; her dalış 30 dakikadır. uzun süre lisanslı eğitmenlerin yakın gözetimi altında sizi tanıştıracak (Hiç bilmediğiniz bir dünya

Temalar

Macera
Eğlence
Doğa ve Spor

Tur Süresi

Günübirlik

Tur Konumu

Eng Turizm Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

20%
1.250 ₺ 1.000 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

başlayan fiyatlar
1.250 ₺ 1.000 ₺
WhatsApp