info@engturizm.com

Marmaris Balık Turu (Fishing)

Tur Türü

Deniz Turları

Grup boyutu

10 kişiler

Lokasyon

MARMARIS

Genel Bakış

Marmaris Balık Turu (Fishing)

MARMARİS BALIK TURU

Eng Turizm Farklı ile Yeni Bir Tura Daha Hazırmısınız? O halde hep beraber balık turuna çıkıyoruz.
Şehrin koşuşturmacasından uzakta, martılar teknenin yanında süzülürken oltalarınız berrak mavi sularda aşağı yukarı sallanırken, balıklarınız yemi kaparken sessizliği yalnızca hafif bir ıslık sesi
bozar.

Marmaris'te her sabah düzenli olarak yarım günlük balık tutma turları düzenlenmektedir. 12 metrelik balıkçı teknemiz maksimum 12 olta balıkçısı alır ve balık bulmak ve yakalamak için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlara sahiptir.

Diğer birçok balıkçılık destinasyonunun aksine, Marmaris balık tutma turları, Marmaris limanına sadece kısa bir mesafede, genellikle 30 dakikadan daha kısa mesafede yapılır. Sudaki oltalarla daha fazla zaman geçirmek, bir ömür boyu yakalayabileceğiniz avı yapmak için daha fazla şans anlamına gelir.

Kaptanlarımız , Marmaris'te ve çevresinde uzun yıllar balıkçılık yaparak geçmiştir ve yerel türler ve konumlar hakkında derin bir bilgi birikimi oluşturmuştur. Size gerekli ipuçları verilecek ve gününüzü başarılı kılmanıza yardımcı olunacaktır.

Balık tutmakla ilgilenmeyen arkadaşlarınız veya aileniz teknenin ön tarafında güneşlenip, sakin manzaranın tadını çıkararak 'Ziyaretçi' olarak tura katılabilir. Marmaris Balık Turu İçin Eng Turizm iletişim adreslerinden rezervasyon yaptırınız.

Eng Turizm Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

700 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
WhatsApp